Nasza działaność rozpoczęła się w roku 2006r współpracą z takimi firmami jak Black RED WHITE W KTÓREJ JESTEŚMY AUTORYZAWANĄ FIRMĄ MONTAŻOWĄ DO DNIA DZISIEJSZEGO.

Pracujemy w młodej ale doświadczonej kadrze osób, których pasją jest projektowanie, produkowanie oraz montaż mebli. Służymy doradztwem w kwestii wykończenia naszych produktów a także praktycznych i funkcjonalnych rozwiązań.

Możemy polecić Państwu wykwalifikowaną ekipę hydrauliczną i elektryczną z którymi współpracujemy a których rzetelność potwierdziło już wielu zadowolonych Klientów.

Oferujemy kompleksowe przygotowanie ( remont / modernizację ) pomieszczenia pod potrzeby stworzonego projektu co z pewnością pozwoli Państwu w przyszłości uniknąć niepotrzebnych dodatkowych kosztów. Rozpoczęcie prac projektowych w uzgodnieniu z pracami remontowymi uchroni od wielu komplikacji i przeróbek.

Planując zabudowę kuchenną bardzo ważny jest wybór odpowiedniego sprzętu a także przygotowanie odpowiednich i prawidłowo rozmieszczonych instalacji do jego podłączenia. Bardzo istotne jest również właściwe przygotowanie podłóg, ścian i ich powierzchni oraz sposobu ich wykończenia, określenie właściwego oświetlenia i jego rozmieszczenie.

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą!

Kliknij tutaj